KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693790
nr 1369 3790
Pär Thorell
(1923-1969), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1968. Olja på duk, 50x64cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:16:03
20/12 10:58:19
Pär Thorell
Läs mer om Pär Thorell